11 листопада 2020 року в НІАМ "Київська фортеця" закінчила свою роботу 19-а Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні питання історії науки і техніки». Нагадаю, що наш музей був одним з співорганізаторів цієї конференції. Пленарне засідання та робота секцій відбувалась у онлайн форматі. Всього було організовано три секції. З доповідями виступили 6 співробітників нашого музею. Завдяки цьому ми отримали унікальний досвід організації та роботи таких конференцій, ну і звісно дуже приємно було бачити та мати можливість поспілкуватись зі своїми колегами з різних міст України. До нових зустрічей!

1/1

11-го листопада Польща відзначає Національний День Незалежності. Саме в цей день щороку в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" відбуваються урочисті заходи. Нажаль, через карантин в цьому році програму прийшлося не просто значно скоротити, а, практично, відмінити. Але, ми чесно витримали всі протиепідемічні вимоги і вшанували пам'ять загиблих за Незалежність Польщі. Щиро вітаємо наших польських друзів зі святом! Зичимо їм міцного здоров'я, щастя, наснаги і мирного неба!

1/1

11 листопада в НІАМ "Київська фортеця" відбулась лекція про Листопадове повстання 1830 р., Січневе повстання 1863р. та їх зв'язок з Київською фортецею.

1/1

16 листопада в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття фотовиставки

"Майдан - фортеця духу" 

(спільно з Київською організацією НСФХУ)

1/1

27 листопада в НІАМ "Київська фортеця" відбулась лекція до Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору. Лектор - співробітник НІАМ "Київська фортеця" Юрій Граждан

1/1
  • Facebook Clean

© 2021 Київська фортеця by Kyiv Fortress

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now