top of page

СІЧЕНЬ 2021

22 січня. Вшанувати пам'ять вірних синів Польщі, учасників Січневого повстання 1863 р. приїхали співробітники Посольства Республіки Польща в Україні на чолі з надзвичайним та повноважним послом паном Бартошем Ціхоцькі та представники Міжнародного товариства польських підприємців в Україні

ЛЮТИЙ 2021

01 лютого 2021 фото з відкриття виставки художніх робіт Беати Куркуль

"Війна: Згадати". Виставка працює щодня з 10.00 до 17.00.

Вхід на виставку за вхідними квитками до музею.

05 лютого 2021 фото з відкриття виставки художніх робіт Ірини Тарасюк

"Феєрія життя"

09 лютого 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відкрилась виставка

"Афганський спомин"

19 лютого 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відкрилась виставка

 "Міф про походження вояків УПА"

20 лютого 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відбулась літературно-поетична композиція "Безстрашні сини України"

до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відкрилась виставка художніх робіт

"Група "Ок!"" "РАЗОМ"

БЕРЕЗЕНЬ 2021

03 березня 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відкрилась фотовиставка "Образ жінки"

спільно з НСФХУ

04 березня 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відбувся концерт від Київським міським будинком учителя

"Дівчина весна"

11 березня 2021 в НІАМ "Київська фортеця" до Дня Масляної відбулась літературно-музична композиція "Від роду до роду"

спільно з Київським міським будинком вчителя

15 березня 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття виставки

"Діалог з природою" спільно з Київським міським будинком учителя

КВІТЕНЬ 2021 - КАРАНТИН

ТРАВЕНЬ 2021

07 травня 2021 в НІАМ "Київська фортеця"пройшов вечір літературно-музичної творчості Лауреатів фестивалю "Пісні, народжені в АТО". До сліз... Щира вдячність Народному Герою України Всеволоду Стеблюку за допомогу в організації та проведенні заходу.

07 травня 2021 в НІАМ "Київська фортеця" пройшло відкриття виставки художніх робіт Оксани Ягодки "Україна квітує"

(спільно з Київським міським будинком учителя)

13 травня 2021 в НІАМ "Київська фортеця" пройшло відкриття виставки до Дня матері "Мамо, ми повертаємось додому!"

(спільно з Київською міською спілкою ветеранів Афганістану)

В Міжнародний День музеїв, ми отримали чудовий подарунок від Національного банку України - дві монети номіналом 5 та 10 гривень "Київська фортеця". Урочиста презентація відбулася в Камінній залі музею

До Дня Героїв України 23 травня в НІАМ "Київська фортеця" відбулося відкриття виставки " Об'єднані війною"

28 травня 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відбулося відкриття виставки до Міжнародного дня миротворців ООН

28 травня 2021 в НІАМ "Київська фортеця" відбувся святковий концерт з нагоди Дня Києва 

"Як тебе не любити, Києве мій!"

ЧЕРВЕНЬ 2021

05 червня до нас в гості завітав Народний художній колектив "Ансамбль танцю "ВІТАМІНЧИКИ"!

Дякуємо Вам, наші любі "ВІТАМІНЧИКИ" за те, що Ви вибрали саме НАС, щоб разом відзначити Ваш ювілей - 30-річчя створення славного колективу!

22 червня в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття фотовиставки присвяченій 80-й річниці Київського Укріпрайону та до Дня вшанування пам'яті жертв ВВ війни

(із фондів музею)

22 червня в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття виставки

"Історія ХХ століття крізь кулеметний приціл"

Ми довго чекали на цей момент і ось він настав! В експозиції Косого капоніру була відкрита унікальна єдина в Європі (!) виставка станкових кулеметів з приватної колекції! Виставка буде працювати на постійній основі! Вхід на виставку за квитками до музею

(БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ТУТ)

25 червня в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття фотовиставки

"Конституція України - оберіг державності"

(спільно з КО НСФХУ)

25 червня в НІАМ "Київська фортеця" завітали юні гості

(БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ТУТ)

ЛИПЕНЬ 2021

15 липня в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття фотовиставки

"Там де ми - там мир і спокій"

(спільно з ВОГО "Союз миротворчих операцій")

30 липня в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття виставки архівного

матеріалу до 190-річчя закладення каменю для будівництва

Нової Печерської фортеці

"Київська фортеця у планах та кресленнях"

(із фондів музею) БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ТУТ

СЕРПЕНЬ 2021

03 серпня в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття фотовиставки

"Вітрила України"

(спільно з КО НСФХУ)

10 серпня в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття фотовиставки "Крим... Теплі спогади..."

19 серпня в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття фотовиставки "Моя Батьківщина - вільна Україна" присвячена 30-й річниці Незалежності України

(спільно з КО НСФХУ)

Складання присяги на території НІАМ "Київська фортеця"

20 серпня віжбувся Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" в НІАМ "Київська фортеця"

Більше фото ТУТ

Флешмоб до 30-річчя Незалежності України!

"Україно моя!" Культурно-масова програма до 30-річчя Незалежності України! Дякуємо щиро нашим партнерам Печерській районній в місті Києві державній адміністрації за це свято! Дякуємо щиро всім нашим організаторам! Ми МОЛОДЦІ!

Більше фото ТУТ

ВЕРЕСЕНЬ 2021

10 вересня НІАМ "Київська фортеця" спільно з ТО "Ніч в Університеті" запустили проект "Ніч у Київській фортеці". Це вечірні театралізовані екскурсії від випускників історичного факультету Національного університету імені Тараса Шевченка та молодих акторів

14 вересня НІАМ "Київська фортеця" спільно з ГО "Золотий Вік", фахівцями Лівобережного київського місцевого центру з надання БВПД почали розмову про булінг. Часто саме з нього починається у молоді шлях до в'язниці...
Цькування однолітка може призвести до самих жахливих наслідків... Страх породжує агресію .
Реальні кейси і експертні погляди.

14 вересня в НІАМ "Київська фортеця"  відбулась урочиста передача автівок працівникам поліції

15 вересня на площі НІАМ "Київська фортеця" відбулася урочиста посвята в студенти 1-го курсу Київського університету культури

24 вересня на площі НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття виставки "Калейдоскоп" 

(спільно з КМБУ)

ЖОВТЕНЬ 2021

05 жовтня НІАМ "Київська фортеця" відбулось  відкриття виставки

"Українська Повстанська Армія. Будні і свята"

08 жовтня НІАМ "Київська фортеця" продовжує співпрацю з Українською асоціацією військової медицини. Напередодні Дня захисників та захисниць України вдруге провели Фестиваль польової кухні. Тим, хто пройшов дорогами війни відомий смак фронтової їжі!

09 жовтня в НІАМ "Київська фортеця" пройшов патріотичний НОН-СТОП

12 жовтня в НІАМ "Київська фортеця" до Дня захисників та захисниць України в Камінній залі капоніру другого полігону за участі Київського будинку учителя відбулася концертна програма "Пам'ять серця".

12 жовтня в НІАМ "Київська фортеця" приїхали дітки з пгт Десна. Побували на відкритті виставки "Козацька слава невмируща", присвяченої Дню українського козацтва та Дню захисників та захисниць України

28 жовтня в НІАМ "Київська фортеця"  у камінній залі 2 капоніру до Всесвітнього дня вчителів, пройшла святкова концертна програма "Королева осені"

29 жовтня НІАМ "Київська фортеця" у камінній залі капоніру другого полігону відбулась Всеукраїнська акція "Здорова молодь - здорова нація", яка є частиною Проекту "Соціальної адаптації неповнолітніх, які скоїли злочини".

Захід пройшов спільно з ГО "Золотий вік України".

ЛИСТОПАД 2021

11 листопада, в День Незалежності Польщі, в Національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця" відбувся захід, присвячений вшануванню пам'яті учасників Січневого повстання 1863 року. На заході були присутні представники Посольства Республіки Польща в Україні на чолі з надзвичайним та повноважним послом Республіки Польща в Україні паном Бартошем Ціхоцьки, представники Консульства, Польського інституту в Києві на чолі з директором - паном Робертом Чижевським, представники Міжнародного товариства польських підприємців в Україні на чолі з директоркою - пані Світланою Геніною, а також представники польських, польсько-українських громадських організацій та ЗМІ.
Під час заходу відбулася презентація робіт Артура Гроттгера - польського живописця, автора циклу творів на тему Січневого повстання 1863—1864 рр. :"Warszawa I", "Warszawa II", "Polonia" i "Lituania", подарованої музею МТППУ.
Щира подяка за допомогу в організації та проведенні заходу - Посольству Республіка Польща в Україні в особі надзвичайного та повноважного посла - пана Бартоша Ціхоцьки, директорці Міжнародного товариства польських підприємців в Україні пані Світлані Геніній та директору Польського інституту в Києві пану Роберту Чижевському за презентацію виставки!
З Днем НЕЗАЛЕЖНОСТІ!

16 листопада в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття виставки "Майдан - фортеця духу"

(спільно з КО НСФХУ)

Лекція до Дня пам'яті жертв Голодоморів

Загальнонаціональна-міжнародна акція "Запали свічку пам'яті"

Фортеця без бар'єрів!

До Міжнародного Дня людей з інвалідністю в Камінній залі капоніру другого полігону пройшов захід "Шлях до мрії". Наші гості сильні духом люди з чіткою громадянською позицією, люди, які надихають прикладом відданості своїй справі, любові до своїх близьких, до Батьківщини! Розповідаючи історії зі свого життя, ділячись своїми досягненнями, вони ще раз доказали, що інвалідність - не вирок, а кожний з них справній боєць! Організатори: ГО "Союз "Золотий Вік України" у партнерстві з НІАМ "Київська фортеця", ГО "Профспілка військовослужбовців - ветеранів, учасників бойових дій та поліцейських". Захід відбувся за підтримки Управління соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації та Громадської Ради при Міністерстві соціальної політики.

ГРУДЕНЬ 2021

01 грудня 2021 року в НІАМ "Київська фортеця" відбулось відкриття виставки Василя Моісєєва "У ветерана мирний настрій". Дорогі наші Ветерани, дорогі наші Захисники! Земно вклоняємося Вам. Нехай Господь береже Вас многая і благая літа!

02 грудня в НІАМ "Київська фортеця" відбувся святковий концерт до Дня Збройних Сил України "Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі!"

Спільно з Київським міським будинком учителя

Фото з урочистого відкриття виставки "Відчувай" до Міжнародного Дня Волонтера.

Щиро вітаємо всіх причетних!

15 грудня 2021 року у Капонірі другого полігону відбулась презентація іноваційної швейцарської технології осушення стін "Біо Драй" (Biodry М-2 ). Ця технологія дійсно є унікальною, адже не потребує жодних джерел електроенергії. Раніше свою ефективність довела на пам'ятці ЮНЕСКО "Софії Київській" та Києво-Печерській лаврі. Тепер вона працюватиме у експозиційних приміщеннях другого капоніру. Докланно про технологію та прилади розповів представник фірми Егор Жученко. Також про досвід співпраці та його перспективи розповіла генеральний директор музею Оксана Новікова-Вигран. Кожен з присутніх мав можливість особисто побачити прибори та задати питання представникам фірми-розробника.

з 14 грудня по 07 січня у НІАМ "Київська фортеця" проходить виставка

художніх робіт дитячої арт-студії "Марс"

23 грудня у НІАМ "Київська фортеця" відбувся святковий концерт до свята Нового Року та Різдва Христового "Сяйво різдвяної зірки"

(спільно з КМБУ)

bottom of page