KYIV FORTRESS

KYIV FORTRESS embraces centuries-old history and unique buildings, as well as people who built it, stayed in it across centuries and those who are now keeping up the fortress for us today.

KYIV FORTRESS epitomizes the history of Ukraine, Poland, Lithuania, Germany, Turkey, the Russian Empire and the whole of Europe. In fact, it is our history.

 

National Historical and Architectural Museum "Kyiv Fortress"

24 a, Hospitalna St., Kyiv

The Museum grounds can be accessed from 12-14, Lesya Ukrainka Boulevard

044 288 23 41        044 235 11 88
АФІША КОЗАЦЬКА СЛАВА.jpg
Афіша УПА Загребельний.jpg
Афіша  виставки освітян _page-0001.jpg
200589953_4111639588903845_1339538625784

   Біля входу до НІАМ «Київська фортеця» для людей з інвалідністю по зору розміщений інформаційно-демонстраційний стенд із покриттям для тактильного сприйняття контурів Госпітального укріплення (зі спорудами, валами, ровами, ескарповою стіною). На стенді розміщена інформація українською та англійською мовами, а також, шрифтом Брайля. В експозиції музею відвідувачі мають можливість ознайомитись з музейними предметами за допомогою тактильних стендів, на яких розміщена інформація про експонати, надрукована українською мовою та шрифтом Брайля. Також, стенди мають QR коди для отримання аудіоінформації. Крім того, в залах музею розміщені тактильні 3D моделі музейних предметів. В експозиції виділені предмети, доступні для тактильного сприйняття. Можна замовити адаптовану екскурсію, а для більш детального самостійного ознайомлення є путівник по музею, надрукований шрифтом Брайля. Експозиції музею оснащені пандусами, всі сходи і пороги позначені жовтою фарбою.

  Audio visual tour  

  "Secrets of the Kosoj Caponier"  

(ukr language)

З метою інформування громадян про превентивні заходи щодо унеможливлення потрапляння та поширення гострої распіраторної хвороби, спричиненої вірусом Covid - 2019 (коронавірус) на території України та в місті Києві зокрема, просимо ознайомитись з розміщенними інформаційними матеріалами!

Коронавірус; Covid - 2019