04 квітня в НІАМ "Київська фортеця" в Камінній залі капоніру другого полігону відкрився VI Київський Весняний фотовернісаж.
Щиро вдячні НСФХУ та КО НСФХУ за співпрацю!
Побачити виставку Ви зможете до 13 квітня включно

1/1

04 квітня в НІАМ "Київська фортеця" відбувся літературно-музичний вечір, на якому свої нові, ще невидані твори, читали, співали ветерани АТО: Всеволод Стеблюк "Айболіт" (Народний Герой України), Сергій Міщенко "Яр", Віктор Залевський "Дикий прапор", Оксана Якубова та Олександр Шульман - поет, журналіст, танкіст. На вечорі була представлена виставка фотографій Олександра Шульмана "Танкова душа". 

1/1

08 квітня в НІАМ "Київська фортеця" відбулося відкриття виставки "Життя у мистецтві" Олега Пронтенка та Ірини Тарасюк

Виставка працює до 19 квітня. Включно.

Вхід вільний

1/1

12 квітня в НІАМ "Київська фортеця" на 1-му поверсі відбулося відкриття Фестивалю історичного кіно "Поза часом"

Фестиваль буде відбуватися до 14 квітня включно

Вхід вільний

1/1

13 квітня в НІАМ "Київська фортеця" на 1-му поверсі триває Фестиваль історичного кіно "Поза часом"

Фестиваль буде відбуватися до 14 квітня включно

Вхід вільний

1/1

17 квітня, в Камінній залі НІАМ "Київська фортеця" відбулись сьомі Зарембівські читання. Вже вкотре цей надзвичайний захід пройшов на базі НІАМ "Київська фортеця", що є надійним партнером Центру пам'яткознавства Національної академії наук України та Українського товариства охорони пам'яток історії і культури. Проведення цього поважного заходу було приурочене до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць.

1/1

18 квітня ВІТАЄМО ВСІХ ПРИЧЕТНИХ з Міжнародним днем пам'яток та історичних місць!
У цього дня є девіз: «Збережемо нашу історичну батьківщину». 
День встановила в 1982 році Асамблея Міжнародної ради з питань охорони пам'ятників і визначних місць, що була створена при ЮНЕСКО. Також день називали Днем світової спадщини. Почали його відзначати в 1984 році. Свято створене, щоб привернути увагу до захисту і збереження всесвітньої культурної спадщини, дати можливість більше дізнатися про нього і про те, скільки зусиль докладається, щоб захистити і зберегти історичні місця і пам'ятники.
Дякуємо за привітання Київській муніципальній академії музики ім. Р.М. Глієра та нашій любій музикознавцю, викладачу КМАМ ім. Р.М.Глієра, члену НСКУ Ользі НЕПОСЄДОВІЙ!!!

1/1

26 квітня в день Чорнобильської трагедії в 12:30 год. відбулася презентація фотовиставки в Національному історико-архітектурному музеї Київська Фортеця "Чорнобиль, чорна биль, чорний біль" авторів Alex Kharvat (Україна), Natalia Zviadadze (Грузія), Antonio Aragón Renuncio (Іспанія). В експозиції на 60 широкоформатних світлинах фоторозповідь сьогоднішньої Прип'яті, навколишніх сіл та людей самоселів. Виставка працює з 15 по 30 квітня. Запрошуємо!

1/1
  • Facebook Clean

© 2021 Київська фортеця by Kyiv Fortress

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now