1 листопада відбулося вшанування пам’яті загиблих учасників Січневого повстання 

1/1

9 листопада в стінах НІАМ "Київська фортеця" пройшла Міжнародна конференція, присвячена Січневому повстанню 1863р.

1/1

З нагоди 100-ої річниці відновлення незалежності Республіки Польща, напередодні цієї визначної події, 10 листопада, на головній площі Київської фортеці відбулося ленд-арт проект #PL100

1/1

З 12 по 29 листопада в музеї "Київська фортеця" відбулася виставка Пісковського Юрія Івановича під назвою "Портрети квітів". 

1/1

З 19 по 30 листопада у стінах музею

"Київська фортеця" 

Відпобулася фотовиставка "Майдан - фортеця духу".
Це спільний проект музею та Національної спілки фотохудожників України (Голова Е.Странадко) та її Київської організації (Голова Л.Котляр).

1/1

Голодомор – це геноцид української нації в 1932-1933 роках, скоєний керівництвом Радянського Союзу з метою упокорення українців, остаточної ліквідації українського спротиву режиму та намагань побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави. У 2006 році Законом України «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні» Голодомор визнано геноцидом українського народу. У 2010 році постановою Апеляційного суду міста Києва доведено геноцидний характер Голодомору.

День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні. 

1/1

29 та 30 листопада в Камінній залі капоніру №2 відбулась презентація проекту, створеного за підтримки Українського культурного фонду, "Цифрові музейні колекції НІАМ "Київська фортеця": облік та репрезентація". Презентація відбулась в рамках семінару "Оцифроване надбання: консолідація, інтеграція, креативність".

1/1
  • Facebook Clean

© 2021 Київська фортеця by Kyiv Fortress

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now