10 лютого 2020 року в НІАМ "Київська фортеця" відкрилась фотовиставка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дякуємо щиро режисерові фільму "Миротворці в горах Сванетії" Андрію Кіршину за чудову розповідь та презентацію фільму про маловідомий подвиг українських миротворців. Жовтень 1993-го. Абхазько-грузинська війна. Під обстрілом ворожих сил опинилося місто Сухумі. Тисячі грузин Сванетії вирішили тікати з домівок. Шлях у них був лише один – через гірські перевали до центральної Грузії. Проте дістатися туди було зовсім непросто: окрім мародерів, які по дорозі обкрадали цивільних, ворогів, які обстрілювали їх, змінилися й погодні умови – біженців без теплого одягу застало похолодання. Вище керівництво Грузії звернулося до десятка країн світу з проханням евакуювати біженців. Єдиною серед них руку допомоги подала Україна. За 3 дні українські миротворці підготувалися до гуманітарної операції, яка стала для них першою самостійною миротворчою місією.
Щиро вдячні за добрі слова на адресу українських миротворців учаснику тих подій генералу Зазі Бакурадзе.

Виставка працює до 18.02.2020 р.

1/1

10 лютого 2020 року в НІАМ "Київська фортеця" відкрилась фотовиставка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ з Афганістану.
Дякуємо щиро за співпрацю Київській міській спілці ветеранів Афганістану в особі Голови правління Миколи Гончаренка та його заступниці Наталії Шатковської.

Виставка працює до 23.02.2020 р.

1/1

14 лютого 2020 року в НІАМ "Київська фортеця" завітали маленькі гості

1/1

22 лютого 2020 року в НІАМ "Київська фортеця" відбулась літературно-музична композиція до Дня Героїв Небесної Сотні "Герої не вмирають!"

(спільно з  Київським міським будинком учителя)

1/1
  • Facebook Clean

© 2021 Київська фортеця by Kyiv Fortress

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now