1 жовтня в стінах "Київської фортеці" пройшов святковий концерт під назвою "Свято осені" та відкриття виставки графічних творів Марини Ващенко. Концерт було організовано спільно з Печерською РДА.

1/2

з 1 по 11 жовтня в "Київській фортеці" пройшло відкриття 56-ї Міжнародної виставки-конкурсу від МБФ "Inshe-art".

1/1

3 жовтня в "Київській фортеці" Спільно з Міністерством юстиції і Благодійним фондом "Золотий вік" пройшла виставка образотворчого мистецтва неповнолітніх, що перебувають у місцях позбавлення волі.

1/2

6 жовтня з 11.00 до 16.00 години на території Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця» відбуласявся національно-патріотичний фестиваль учнівської молоді міста Києва «Патріотичний Non-Stop», присвячений Дню Захисника України.

Щиро вдячні КПНЗ "КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОГО ТУРИЗМУ, КРАЄЗНАВСТВА ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ"

1/1

з 10 по 17 жовтня в "Київській фортеці" пройшла виставка "Українське козацтво. Погляд у минувшину"

1/1

18 жовтня 2018 року в Капонірі №2 відбулось відкриття виставки - лекторію "Сталінське метро" - правда і міфи. Відкриття виставки приурочене ювілею, 80 річниці початку будівництва Підруслових залізничних тунелів у місті Києві. Більше години вони розповідали науковцям музею про історію будівництва та дослідження цієї унікальної споруди. Велика подяка вам, шановні колеги, за надані матеріали та захоплюючі розповіді! Тож запрошуємо усіх відвідати цю виставку, яка триватиме до 31 жовтня.

1/1

23 жовтня в капонірі другого полігону відбулося відкриття виставки "Погляд жінки на війну".
Фотовиставка відкрита за підтримки Київської міської спілки ветеранів Афганістану.

Виставка відкрита до 31 жовтня.

Вхід вільний.

1/1
  • Facebook Clean

© 2021 Київська фортеця by Kyiv Fortress

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now